مطالب

بررسی اجمالی خانواده محصول WebSphere

این پست به توصیف محصولات موجود در خانواده محصول WebSphere و ارتباط آنها با WebSphere Application Server V9 می پردازد.

کاری که باید انجام دهید:


خانواده محصولات WebSphere را توصیف کنید.

روابط بین محصولات مختلف را در خانواده WebSphere شرح دهید.

پیشنهادات WebSphere Application Server V9 را شرح دهید.

استانداردهایی را که در این نسخه پشتیبانی می شود توصیف کنید.

بستر نرم افزاری WebSphere از چندین محصول تشکیل شده است. این محصولات را می توان به سه دسته دسته بندی کرد:

Foundation and tools

• Business integration

• Business portals

همانطور که در نمودار نشان داده شده است ، سه دسته بر اساس فهرست ذکر شده ایجاد می شوند WebSphere Application Server .محصول اصلی سایر مواردی است که در این پست ذکر شده است Rational Application Developer .ابزار اصلی توسعه جاوا برای همه این محصولات است.

خانواده سرور برنامه WebSphere برای ورژن 9 تمامی محصولات را ارائه می دهد تا متناسب با نیازهای شما باشد ، که ممکن است از محیط دسکتاپ توسعه دهنده مبتدی گرفته تا محیط های سازمانی بسیار پیچیده در دسترس باشد. از آنجا که کیفیت بیشتری از خدمات در محیط شما مورد نیاز است ، خانواده   WebSphere Application Server همچنان این نیازمندی ها را بر اساس یک کد مشترک ارائه می دهد.

در این نمودار بالا، هر یک از نسخه های مختلف WebSphere Application Server و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر در رابطه با نیازها و توانایی های مشتری نشان داده شده است.

Application Server Express از کاهش هزینه های کسب بهره می برد(بدلیل پشتیبانی از دو سی پی یو) و استقرار سریع یک سرور برنامه را امکان پذیر می کند. تفاوت این بسته با نسخه سرور WebSphere Application Server "Base" مجوز استفاده از سی پی یو است. هر دو نسخه تقریباً یکسان هستند ، اما "Base" شامل مجوز پردازنده های نامحدود است Express محدود به دو پردازنده است. هر دو نسخه Express و Base می توانند از استقرار مستقل پشتیبانی کنند. استقرار شبکه کاربرد WebSphere شامل تمام قابلیت های نسخه Base است ، اما همچنین از حجم بالای تراکنش ، مقیاس پذیری ، کلاسترینگ ، در دسترس بودن پشتیبانی می کند.

WebSphere Application Server برای z / OS شامل کلیه ویژگی های استقرار شبکه برای پلتفرم z / OS است WebSphere Application Server for Developers. یک محصول برای زمان اجرای برنامه توسعه سرور بدون برنامه WebSphere است که محیط اجرای توسعه ، به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های خود را قبل از انتقال برنامه به محیط زمان اجرایی ، بر روی دسک تاپ خود آزمایش کنند.
هریک از این نسخه ها در مورد اسلایدهای زیر با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است.
در نسخه جدید 9 WebSphere Application Server Liberty Core است Liberty Core. یک پروفایل کاملاً سازگار ، سریع برای شروع و فوق العاده سبک سرور برنامه است که برای بهره وری توسعه دهنده و استقرار برنامه های وب بهینه شده است.

.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید