مطالب

WebSphere Application Server Hypervisor Edition

 

سرور برنامه های WebSphere سرور آماده اجرا در Hypervisor که مبتنی بر استاندارد OVF است مانند VMware ESX )، PowerVM ، (z / VM


   - نیازی به نصب نیست (اجرای و انتخاب یک پروفایل).

   - یک ovf مجازی به پشتیبانی از سرورهای مجزا یا کلاستر قادر است.

    - ovf های جدید در فواصل بروزرسانی سه ماهه منتشر می شوند.
تعمیر و نگهداری ، پشتیبانی و رفع از طریق ibm برای سرور برنامه  WebSphere Application و برای  سیستم عامل مانند Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux, AIX می باشد.

این محصول از ترکیبات مختلفی پشتیبانی می کند

  VMware ESX, z/VM, and PowerVM hypervisors

Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux, AIX

قالب مجازی سازی باز (OVF) یک فرمت آزاد ، ایمن ، قابل حمل و قابل انعطاف را برای بسته بندی و توزیع ماشین های مجازی مشخص می کند. پیش از این ، هنگامی که مشتریان می خواستند از WebSphere Application Server در یک زمینه مجازی سازی استفاده کنند ، آنها مجبور به ساخت و تملک این image ها شدند ، که شامل مدیریت دو مسیر کد موازی (سیستم عامل و واسط) بود. در حال حاضر ، IBM در حال ساخت و پشتیبانی از کل تصویر مجازی است. یک ماشین مجازی یا یک تصویر مجازی یک سیستم عامل کامل سیستم است که بر روی آن می توانید هر تعداد برنامه کاربردی سفارشی را برای ایجاد یک سیستم مجازی کامل نصب کنید. یک تصویر مجازی به زمان و نیروی کار کمتری احتیاج دارد زیرا سیستم عامل و برنامه های کاربردی از قبل نصب شده و پیکربندی شده یا جزئی پیکربندی شده اند. تصاویر مجازی روی hypervisor اجرا می شود ، یعنی فناوری مجازی سازی که وضعیت تصاویر مجازی را مدیریت می کند. یک محصول Hypervisor می تواند بالای سیستم عامل میزبان اجرا شود ، یا Hypervisor بتواند به عنوان خود سیستم عامل مانند VMware ESX عمل کند. برخی از هایپرایزورها همچنین load balancing و failoverرا بر عهده دارند.

با استفاده از تصاویر مجازی در VMware و سایر فناوری های مجازی سازی ، می توانید سرورها را تلفیق کرده و محیط های خود را ساده تر کنید.
از تصویر مجازی می توان به عنوان نمایشی ، یک سیستم توسعه یا یک سیستم تضمین کیفیت ساده استفاده کرد. یک تصویر مجازی منفرد همچنین می تواند یک سیستم تولید واحد برای یک بخش کوچک باشد.
WebSphere Application Server Hypervisor Edition
نسخه 9 می تواند به عنوان یک سرور مستقل یا با IBM Workload Deploymenter عمل کند. Workload Deployer به عنوان یک وسیله سخت افزاری که امکان دسترسی به image و الگوهای مجازی نرم افزار را فراهم می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید